Razvod Meline Džinović i Harisa Džinovića jedna je od glavnih tema u javnosti proteklih nedelja, a nakon što je upala u porodičnu kuću na senjaku, modna kreatorka nije se javno oglašavala.
Oni imaju dvoje zajedničke djece, kćerku Đinu i sina Kana, a jednom prilikom prilikom Melina Džinović je otkrila zbog čega ona i Haris ne žele da prošire porodicu.
PROČITAJTE JOŠ:
Borba za imovinu tek kreće: Toni ostavio Dragani dvorac i televiziju, a ovog se ne želi odreći
– Ne planiramo treće dijete jer smo suprug i ja veoma slični. Imamo djevojčicu i dečaka, čime je upotpunjena slika savršene familije, a život smo organizovali tako da sve odlično funkcioniše. Volim da spavam do 12 sati, odlazim na trening i putujem sa suprugom, a treća trudnoća sve bi mi to uskratila- rekla je svojevremeno Melina.
Ona je otkrila na koji način vaspitava nasljednike.
– U mojoj kući vlada patrijarhalno ponašanje, kod mene je muškarac glava kuće i on se o svemu pita. Divno je to što je moj muž uspio da izbalansira da moje i njegove želje budu ispunjene. Djecu vaspitavam tako da se odmah smire kada ih otac oštro pogleda. U našoj kući nema modernog vaspitanja i ne dopuštamo im hirove. Često dobijaju i kaznu koja podrazumijeva da sedam dana nema slatkiša – rekla je ona tada.
PROČITAJTE JOŠ:
Prije Prije Filip je ljubio ovu poznatu pjevačicu koja je Aleksandrina sušta suprotnost (Foto)
Podsjetimo, nakon što je dao veliki intervju za Blic, Melina je upala u kuću u kojoj Haris živi sa sinom Kanom i kćerkom Đinom.
srpskainfo.rs
BONUS VIDEO: