Foto: Mileta Mirčetić
Mlada muzička zvijezda Aleksandra Prijović sinoć je u Novom Sadu u dvorani “Spensa” održala svoj prvi koncert od zakazana tri. Atmosfera pred veliki spektakl se polako zahuktavala, a karte su se rasprodale nevjerovatnom brzinom.
Naime, pjevačica stigla je u Novi Sad u pratnji obezbjeđenja i majke Borke, a kamere Blica uspjele su da zabilježe prizor sa lica mjesta.
PROČITAJTE JOŠ:
Prije Prije Filip je ljubio ovu poznatu pjevačicu koja je Aleksandrina sušta suprotnost (Foto)
Aleksandra Prijović je za prvo veče svog koncerta u Novom Sadu odlučila da obuče ekstravagantnu haljinu u lila nijansi, koja je imala proreze sa svih strana – na stomaku i sa strane, a veliku pažnju privukao je i otvoren dekolte.
– Moram da vam priznam nešto. Prvi put imam tremu, poslije koncerata u Beogradu. Jako sam srećna što sam večeras ovdje sa vama. Očekujem da ćemo napraviti fenomenalnu žurku – obratila se Aleksandra publici na samom početku koncerta.
Veliku podršku Aleksandri su pružili i njeni najmilji, a Novosađani su sa nestrpljenjem iščekivali Prijin spektakl, dok su se uzbuđeni fanovi okupili prije nego što su otvoreni ulazi.
Prekinula koncert u Banjaluci
Podsjetimo, Aleksandra Prijović je nedavno u Banjaluci tokom nastupa na sceni morala nakratko da prekine koncert nakon što je jednoj djevojci u publici pozlilo.
U trenucima dok se dvorana “Borik” tresla uz njenu pjesmu “Dam, dam”, ona je vidjela šta se dešava na nekoliko metara ispred nje i hitno odreagovala.
srpskainfo.rs
BONUS VIDEO: