Početna Vijesti Novosti Preminuo bivši fudbaler Leotara: Imao je samo 25 godina

Preminuo bivši fudbaler Leotara: Imao je samo 25 godina

Sve u klubu šokirala je vijest o iznenadnoj smrti našeg Nikole i trenutno teško nalazimo riječi, kazali su iz FK Leotar Trebinje

Bivši fudbaler Leotara i Sutjeske iz Foče Nikola Medan preminuo je jučer u 25. godini života.

Sahrana će se obaviti sutra na srpskom pravoslavnom groblju u Ortiješu u 16 sati. Ovaj mladić prve nogometne korake napravio je u FK Leotar Trebinje.

Vijest o njegovoj smrti objavili su na Facebooku.

– Sve u klubu šokirala je vijest o iznenadnoj smrti našeg Nikole i trenutno teško nalazimo riječi. Prve nogometne korake napravio je u našoj školi i kroz mlađe kategorije istaknuo se brojnim golovima i nagradama za najboljeg strijelca i igrača.

Za prvi tim našeg kluba u periodu od 2015. godine. do 2021. godine odigrao je 103 prvenstvene utakmice. Postigao je 22 gola, a u sezoni kada je naš klub osvojio posljednji trofej Kupa Republike Srpske, Nikola je bio najbolji strijelac. Naše misli i molitve su uz Nikoline roditelje i sestru, kao i njegove prijatelje i saigrače. Sahrana će se održati u subotu 22. Oktobar u 16 sati na pravoslavnom groblju u Ortijesu (Mostar).

Počivaj u miru – napisali su na Facebooku.

avaz.ba