Početna Vijesti Novosti Mladi golman bh. niželigaša Mato Matić (20) preminuo dan nakon što je...

Mladi golman bh. niželigaša Mato Matić (20) preminuo dan nakon što je igrao utakmicu!

Tužne vijesti stižu nam iz Domaljevca. Mladi golman Mladosti, 20-godišnji Mato Matić preminuo je dan nakon što je branio na nogometnoj utakmici.

“Današnji dan će se pamtiti po gubitku jedne mlade duše, člana našeg kluba, člana našeg tima i osobe koja je od malena krasila kopačkama naš teren i naš gol. Crno je osvanulo jutro nad našim selom. Iskreno saučešće njegovoj obitelji, prijateljima i svima koji su ga poznavali. Jedan ovako mladi život ne bi smio ovako završiti. Mato se u zadnjih godinu dana posvetio nekim višim ciljevima, akademiji i policijskoj odori, a uz to nastavio je davati svoj doprinos i na zelenom travnjaku. Hvala ti Mato na svakom treningu, na svakoj utakmici koju si odigrao i svakoj minuti koju si proveo s nama”, poručili su iz Mladosti.

Nezvanično, Matićevo beživotno tijelo je pronađeno u automobilu u Orašju pored jedne diskoteke, a uzrok smrti još je uvijek nepoznat.

ekskluziva.ba