Početna Vijesti OVO SU MAJKA I SIN KOJI SU SE UDAVILI U BAZENU Mališan...

OVO SU MAJKA I SIN KOJI SU SE UDAVILI U BAZENU Mališan upao u vodu slučajno, žena skočila za njim: Ljekari ih reanimirali, ali nisu uspjeli da ih spasu

Lekari su na mestu događaja proglasili majku i dete mrtvima.

Poziv hitnim službama upućen je kasno uveče, ali reanimacija nije uspela

Žena (34) iz Dečana i njen trogodišnji sin udavili su se u bazenu u predgrađu Montreala u Kanadi.

Navodno, kako pišu mediji na Kosovu i Metohiji, dete je upalo u bazen u dvorištu njihove porodične kuće.

Prema nezvaničnim saznanjima lokalnih portala, nesrećna žena, pokušavajući da spasi dete, skočila je u vodu za njim, ali su se ubrzo oboje udavili.

U međuvremenu oglasila se portparolka policije u Montrealu, Karolin Ševrefil, koja je navela da je poziv hitnim službama upućen u utorak oko 21.35 sati i to zbog sumnje da su se dve osobe utopile u bazenu koji se nalazi u porodičnoj kući na uglu 20. avenije i Ulice Provost.

Kako pišu portali u Montrealu, lekari Hitne pomoći pokušali su na mestu utapanja da reanimiraju majku i sina, ali nisu uspeli da ih spasu.

Reanimacija nije dala rezultat, pa su i majka i sin proglašeni mrtvima na licu mesta.

Policija je obavila uviđaj i utvrđuje sve detalje ovog slučaja.

Blic.rs