Dva mlada života ugašena su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć, svega sat vremena prije ponoći, dogodila na području Bogatića. U direktnom sudaru dva automobila poginuli su najbolji drugovi iz školske klupe, devetnaestogodišnji E.L. iz Petlovače i P.D. iz Klenja, ostavljajući porodice i prijatelje u neizmjernoj boli.
Prema prvim informacijama, mladići su kobne večeri krenuli u provod, ne sluteći da će njihovo posljednje putovanje završiti tragedijom. Do nesreće je došlo kada se njihov automobil direktno sudario sa vozilom koje je dolazilo iz pravca Belotića.
U drugom automobilu dvije osobe zadobile su teške tjelesne povrede i hitno su prevezene u šabačku bolnicu. Silina udara bila je stravična, a automobil u kojem su se nalazili nastradali mladići potpuno je smrskan. Potresni prizori sa mjesta nesreće šokirali su čak i spasilačke ekipe.
– Vatrogasci su sekli njihov smrskani automobil da bi izvukli tela mladića. Hitna pomoć, sa dva vozila, brzo je stigla, svega nekoliko minuta nakon što se nezgoda dogodila. Ali, lekar je samo mogao da konstatuje smrt – ispričao je očevidac ove strašne nesreće.
Na mjesto tragedije odmah su stigli policija, ekipe Hitne pomoći i vatrogasci-spasioci, koji su satima radili na izvlačenju tijela i uklanjanju uništenih vozila.
data-nosnippet>







































