Grupa Đogani trebalo je da nastupa u novogodišnjoj noći u Njemačkoj, ali je koncert prekinut zbog problema s organizatorom, koji ih, prema navodima, nije isplatio.
Đole Đogani obratio se publici i objasnio da su primorani da prekinu nastup jer dogovoreni uslovi nisu ispoštovani. Grupa je tom prilikom otpjevala samo jedan kratak blok pjesama.
Nakon toga oglasila se i Vesna Đogani, Đoletova partnerka, koja je iznijela dodatne detalje o cijeloj situaciji, ističući da im je ovo još jedna važna lekcija za budućnost.
– Upravo smo sletjeli i sada vidim da ima mnogo komentara na snimku kod voditelja koji je vodio program. Samo je njemu dao sav novac, a sve ostale nas je zakinuo. Gazda sale, koji je porijeklom iz Turske, došao je i rekao da će prekinuti muziku jer ni njega organizator nije platio. Nakon toga smo isključili muziku i sve objasnili ljudima. Kasnije se javilo mnogo njih koji tvrde da ih je isti čovjek prevario, ali su svi do sada ćutali – rekla je Vesna.
Dodala je da se, uprkos svemu, vratila na binu zbog publike:
– Vratila sam se i zbog ljudi pjevala još sat vremena. Nisam htjela da zbog jedne budale svi ispaštamo. Najvažnije nam je da su se ljudi veselili i da je atmosfera bila lijepa. Malo je bez veze što se sve drugo stavlja u drugi plan. Nama je ovo jedna ozbiljna lekcija, a svima želimo sretnu Novu godinu – poručila je Vesna Đogani.
(Telegraf.rs)
data-nosnippet>









































