Početna Showbiz Nadica Ademov se oglasila jutro nakon skandala! Nije nastupila na dočeku, sada...

Nadica Ademov se oglasila jutro nakon skandala! Nije nastupila na dočeku, sada poručila: “Iza nas je…”

Nadica Ademov oglasila se putem društvene mreže Instagram, gdje je podijelila predivne porodične fotografije i svim svojim pratiocima i fanovima čestitala Novu godinu.

Pjevačica je pozirala sa suprugom Damirom i nasljednicima, nasmijana i srećna, a u objavi je napisala:

– Srećna Nova 2026. godina! Iza nas je godina puna prelijepih trenutaka i uspomena. Hvala Bogu što je sačuvao one najdraže i dao nam snagu za sve.

Dodala je i:

– U narednoj godini želim da smo svi na okupu, zdravi i živi, sa još više smijeha, ljubavi i uspjeha. Neka nam sljedeća godina bude najbolja. Voli vas i ljubi vaša Nadica!

Na kraju poruke, pjevačica je zaintrigirala fanove dodatnom najavom:

– P.S. Za ovu godinu sam vam spremila nešto posebno.

Podsjetimo, Nadica Ademov imala je zakazan novogodišnji nastup na Sajmu, zajedno sa kolegama Darkom Lazićem, Radišom Trajkovićem Đanijem i Aleksandrom Mladenović.

Ipak, kako dogovori nisu ispoštovani, Nadica Ademov nije odradila svoj blok. Pjevačica je napustila halu nakon što joj je saopšteno da će na binu prvi put izaći tek u 3 sata ujutro i pjevati do 5, iako je prethodno bilo dogovoreno da se izvođači smjenjuju na sat vremena.

– Dragi moji ljudi, izvinjavam se u svoje ime što večeras neću nastupati, jer organizatori nisu ispoštovali dogovor. Hvala vam svima što ste došli – rekla je Nadica Ademov.

Dodala je i:

– Ja nikada prema vama nisam bila nekorektna. Petnaest godina postojim i uvijek sam poštovala dogovor. Nadam se da ćemo se vidjeti nekom drugom prilikom. Hvala vam i srećna Nova godina.

(Telegraf.rs)