Početna Showbiz Halid Bešlić ponovo završio u bolnici: Menadžer otkrio pravo stanje legendarnog pjevača

Halid Bešlić ponovo završio u bolnici: Menadžer otkrio pravo stanje legendarnog pjevača

Nakon brojnih špekulacija o zdravstvenom stanju legendarnog pjevača narodne muzike Halida Bešlića (71), njegov menadžer Nedim Srnja potvrdio je za portal Klix.ba da se Bešlić i dalje nalazi na liječenju, ali da se osjeća bolje.

Posljednjih dana u regionalnim medijima pojavile su se oprečne informacije – da je Bešlić napustio bolnicu, ali i da je njegovo stanje veoma teško. Istina je da je pjevač prebačen na drugu kliniku.

„Halid je trenutno prebačen na kliniku za onkološke pacijente i osjeća se dobro, prima terapiju i ide nabolje. Želim ovim putem demantovati glasine koje kruže da su mu otkazali organi i da je loše – ništa od toga nije tačno“ – kazao je Srnja.

Podsjetimo, Bešlić je ranije bio smješten na odjelu za nefrologiju KCUS-a, a u javnost je dospjela vijest da je zbog zdravstvenih problema otkazao koncert na Sajmu šljive u Gradačcu.

Iz Turističke zajednice Gradačca tada su poručili da je pjevač bio primoran posvetiti se svom zdravlju i započeti proces rehabilitacije, iako je imao veliku želju da nastupi pred publikom.

Halid Bešlić, muzička legenda čije pjesme decenijama obilježavaju živote generacija, i dalje je pod ljekarskim nadzorom. Njegovi fanovi širom regiona s nestrpljenjem čekaju nove dobre vijesti o oporavku.

Milorad Dodik uputio poruku Halidu Bešliću, evo šta mu poručuje