Pjevač Darko Lazić totalno je upropastio život i karijeru. U prilog tome svjedoči i to što gazde diskoteka posljednjih mjeseci izbjegavaju da ga angažuju.
Posljednji nastup pjevač je imao u diskoteci u Austriji, gdje je navodno prodao samo 32 ulaznice.
Prema riječima našeg izvora, vlasnik je Laziću isplatio 7.000 eura nakon što je s njim imao verbalni okršaj.
– Lazić sve radi na svoju štetu. Posljednji incident je kap koja je prelila čašu. Imao je karijeru, ima hitove, sredio je liniju i sada propada. Nedavno se baš obrukao na tezgi. Malo je ljudi došlo na nastup u Salcburgu, a on se ponio neprofesionalno. Bio je pijan i dr.giran. Pjevao jeste, ali to je zvučalo katastrofa. Ne znam šta mu se desilo, ali, ako ovako nastavi, desiće mu se sunovrat u karijeri – kaže naš sagovornik i dodaje:
– Gazda koji ga je angažovao bio je bijesan i nervozan zbog tog nastupa. U prvom trenutku nije htio da ga plati, a na kraju, koliko sam čuo, dogovorili su se da spusti cijenu zbog malog broja ljudi u publici. Lazić je prvo negodovao i počeo da se svađa s njim, a onda je zvao nekog telefonom i riješio problem – priča naš sagovornik.
Ekipa Kurira posjetila je i Brestač, gdje pjevač živi. Od mještana smo saznali da Lazić sumnja da je njegova bivša djevojka Barbara Bobak našla drugog dečka.
– Bili su kao rogovi u vreći. Svađali su se i mirili. Međutim, sada mislim da je definitivno kraj. Čuo sam da Lazić sumnja da Barbara ima drugog i da je to glavni razlog kraha njihove veze – priča komšija, koji je insistirao na anonimnosti.
I druga mještanka navodi slično.
– Darko se uvijek javi, fin je i kulturan. Radi u bašti. Nije mu ovo trebalo. Kažu da su ga žene upropastile. Teško je kad nosiš teret slave. Ne viđam više Barbaru da dolazi, a doskoro je dolazila stalno – zaključuje komšinica.

Izvor: Kurir
data-nosnippet>








































