Pjevač sudiji povjerio da je strah naših baka bio opravdan, tako da je rečenica: “Nemoj ići tamo, stavljaju dr.gu u piće”, poslije suđenja od predmeta ismijavanja, stigla do realnosti. Bar njegove.
Svjedoci tvrde da je neposredno po privođenju Darko Lazić bio vidno uznemiren, neartikulisan i nervozan. Međutim, poslije noći provedene u policijskom pritvoru i ekspresnog suđenja, među novinarima se pojavio nasmijan i ljubopitljivoj gomili je poručio da se “Top osjeća”.
Na pitanje sudije odakle pozitivan test na ovu vrstu n.rkotika, Lazić je iznio zanimljivo objašnjenje, koje je u isto vrijeme potvrdilo i autentičnost strahova naših zabrinutih baka.

“Nisam svjesno uzeo k.kain. Ili mi ga je neko ubacio u piće ili sam ja uzeo tuđu čašu”, rekao je poznati pjevač na saslušanju.
Iako bi rijetko ko povjerovao u ovakav razvoj događaja, izgleda da je Lazić uspio da uvjeri sudiju da se to zaista i dogodilo, pa je naložio da uplati kaznu od 200.000 dinara za vožnju bez vozačke dozvole, pod dejstvom alkohola, n.rkotika i prekoračenja brzine. Takođe, sudija je Darku izrekao i kaznu od godinu dana zabrane upravljanja motornim vozilom.
“Nisam svjesno uzeo k.kain. Ili mi ga je neko ubacio u piće ili sam ja uzeo tuđu čašu”, rekao je poznati pjevač na saslušanju.
Iako bi rijetko ko povjerovao u ovakav razvoj događaja, izgleda da je Lazić uspio da uvjeri sudiju da se to zaista i dogodilo, pa je naložio da uplati kaznu od 200.000 dinara za vožnju bez vozačke dozvole, pod dejstvom alkohola, n.rkotika i prekoračenja brzine. Takođe, sudija je Darku izrekao i kaznu od godinu dana zabrane upravljanja motornim vozilom.

Izvor: b92
data-nosnippet>








































