Pijan za volanom po ko zna koji put!
Pevač Darko Lazić prebačen je iz policijske stanice na Novom Beogradu.
Folker se nalazi kod sudije za prekršaje, a bio je besan zbog priče da je bio pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
“Malo sam popio i vozio malo brže, ništa nisam imao u sebi. Darko je uvek sve najgore, drogiran i sve ostalo”, rekao je Darko Lazić koji je bio ljut na medije koji su pisali da je koristio narkotike.

“U pritvoru je bilo sve najnormalnije. Prekršio sam u saobraćaju”, pričao je Lazić.

srbijadanas.com
data-nosnippet>








































