Cazin se jutros probudio u teškoj tišini, boli i nevjerici. Gradom se brzo proširila vijest o tragičnoj pogibiji Aldina Halkića (1992), mladića čiji je život prerano ugašen u nesreći na zaleđenoj cesti.
Prema informacijama portala Cazin Čaršija, do nesreće je došlo kada je automobil kojim je upravljao Aldin proklizao na smrznutom kolovozu. Dovoljno je bilo samo jedno klizanje, jedan zavoj… i trenutak koji je običnu vožnju pretvorio u tragediju koja je zavila u crno jednu cazinsku porodicu.
Dok se grad budi uobičajenim ritmom, jedan dom u Cazinu proživljava najteže jutro — jutro ispunjeno tišinom, nevjericom i bolom koji para srce. Porodica i prijatelji pokušavaju prihvatiti gubitak koji je stigao iznenada i surovo, ostavljajući za sobom prazninu koju ništa ne može ispuniti.
Prijatelji i komšije s tugom ističu da je Aldin bio vedar, vrijedan i omiljen među svima. Imao je planove, snove i život ispred sebe — život koji je, nažalost, ostao nedovršen.
data-nosnippet>








































