U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se u poslijepodnevnim satima desila u Kovačevcu kod Mrkonjić Grada, poginuo je motociklista.
Kako je saopšteno, nesreća se dogodila u 17.15 sati, a u njoj je učestvovao vozač motocikla, koji je podlegao teškim povredama.
“U ovoj saobraćajnoj nezgodi tjelesne povrede je zadobio vozač motocikla, koji je preminuo prilikom transporta na Univerzitetsko klinički centar”, navodi se u saopštenju PU Mrkonjić Grad.
Kako saznaje portal Crna-Hronika riječ je sportašu Harunu Šahinoviću iz Bužima.
Imao je samo 26. godina.
Prijatelji se na društvenim mrežama opraštaju od nastradalog sportiste.
Nema riječi koje mogu opisati bol i nevjericu. Otišao si prerano, Harune… Bio si prvak u ringu, ali i u životu – uzor, borac, prijatelj, brat. Tvoje ime će živjeti kroz sve nas koji
smo te poznavali. Počivaj u miru, šampione.
Još čekamo da se probudimo iz ovog košmara… Mladi poput tebe ne bi smjeli odlaziti ovako. Bio si ponos grada, simbol discipline i borbe. Tvoja snaga bila je i fizička i duhovna. Nedostaješ već sada, Harune.
Zauvijek ćeš biti dio naše dvorane, svaki udarac, svaki pokret – podsjećaće nas na tebe. Nisi bio samo sportista, bio si brat svima nama. Odlazak ti je težak, pretežak… neka ti Gospodar podari džennet, a tvojoj porodici sabur.
Prvak u kick boxu, ali i u srcima svih nas. Harune, bio si borac s osmijehom, uvijek spreman pomoći, uvijek iskren. Tvoja tišina sada boli više od svega. Mladi u BiH odlaze prebrzo… a ti si otišao predaleko. Do susreta, prijatelju..
Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Mrkonjić Grad.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka.
crna-hronika.info