Novi dečko Jelene Rozge je, kako pišu mediji, mladi Ivan Huljić, sin Tončija Huljića.
– Nisam više solo igračica. Gledam u najlepše plave oči. Sve je mnogo lakše s obzirom na to da radimo isti posao. Meni je sve najlepše na njemu. Mama ga obožava i tata, stari Rozga, isto. Sličan je Jeleni Rozgi, neopterećen, normalan, dobar dečko – rekla je za In magazin letos Rozga opisujući svog partnera.
Jelena je, svom partneru odlučila da kaže DA. Svečana ceremonija navodno biće upriličena u Splitu na jesen.
Budući mladenci će imati čak dva venčanja. Jedno u Hrvatskoj, a drugo na egzotičnoj destinaciji. Trenutno je licitacija u kući Rozge i Huljića da li će to biti popularni Maldivi ili Bali.
– Sve se više čuju svadbena zvona kod Jelene i Ivana. Ona je toliko dugo čekala pravog izabranika i on je tu. Ostalo je samo da zvanično kažu kad će biti venčani i da pozovu svoje prijatelje i porodicu da budu svedoci njihovoj ljubavi u najlepšem trenutku, a to je svadbena ceremonija. Bilo je reči da će to biti na leto, ali sva je prilika da će biti na jesen – rekao je za Kurir dobro obavešten izvor blizak paru.
Kurir.rs