UŽAS U BANJALUCI: Muškarac sebi isjekao vene u dvorištu škole, tijelo našli komunalci

Banja Luka je jutros potresena tragičnim događajem kada je u dvorištu banjalučke Gimnazije pronađeno tijelo muškarca koji je, prema prvim informacijama, izvršio samoubistvo. Policijski službenici su odmah izašli na teren i započeli uviđaj, dok su radnici Gradskog groblja preuzeli tijelo pronađeno pored drveta. Prema nezvaničnim saznanjima, muškarac je iza sebe ostavio oproštajno pismo. – Krenuo … Continue reading UŽAS U BANJALUCI: Muškarac sebi isjekao vene u dvorištu škole, tijelo našli komunalci